VIII GMINNY KONKURS RECYTATORSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW PN. W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

Dzisiaj, 14 maja, o godz. 9.30 rozpoczął się VIII GMINNY KONKURS RECYTATORSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW PN. W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH. W rywalizacji wzięły udział dzieci z samorządowych przedszkoli z terenu gminy Lubień oraz z Niepublicznego Przedszkola Nibylandia z Lubnia. Tematem przewodnim było zdrowie, aktywność fizyczna oraz prawidłowa dieta – czyli pełna warzyw i owoców 🙂  W komisji konkursowej zasiadły panie: Izabela Hejmej, pracownik Urzędu Gminy w Lubniu, Urszula Trzeciak – dyrektor Samorządowego Przedszkola w Lubniu oraz Danuta Skolarus, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubniu, a nad całością czuwały panie Natalia Mucha i Kinga Cieżak. Do rywalizacji przystąpiło 15 przedszkolaków.

Jury oceniało występy w dwóch kategoriach wiekowych – dzieci młodsze oraz dzieci starsze, biorąc pod uwagę pamięciowe opanowanie tekstu, strój i ogólny wyraz artystyczny.

Po obradach jury przyznało w kategorii dzieci młodszych:

I miejsce         Agacie Dziadkowiec

II miejsce        Marcelowi Rapaczowi

III miejsce      Gabrieli Klimas

–           w kategorii dzieci starszych:

I miejsce         Julii Skwarek

II miejsce        Alinie Kowalewskiej

III miejsce      Barbarze Wojtan,

a pozostałym uczestnikom – wyróżnienia.  Wszystkie przedszkolaki otrzymały nagrody i dyplomy, ufundowane przez organizatorów (Bibliotekę i Przedszkole w Lubniu) i Urząd Gminy w Lubniu. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim przedszkolakom świetnych występów i zapraszamy za rok 🙂

Link do albumu zdjęć: https://photos.app.goo.gl/mVNY9tj1u1guacez8